ZAŚWIADCZENIA od stycznia 2023 zaświadczenie będą wysyłane mailowo raz w miesiącu.
Ostatnia wysyłka zaświadczeń: 11 marca 2024. Kolejna wysyłka zaświadczeń: 11-12 kwietnia 2024.

logowh2

Niedokrwistości makrocytarne

>>ZAPISY - KLIKNIJ TUTAJ <<

Niedokrwistości makrocytarne - drugie z cyklu szkoleń poświęconych niedokrwistościom. Tematyka szkolenia obejmuje wiadomości wstępne dotyczące klasyfikacji laboratoryjnej i etiologicznej oraz algorytmy diagnostyczne niedokrwistości; metabolizmu, przyczyn i diagnostyki stanów niedoborowych witaminy B12 i folianów, a także niewydolności szpiku kostnego i zaburzeń z kręgu mielodysplazji z towarzyszącą makrocytozą krwinek czerwonych. Szkolenie przeznaczone dla diagnostów laboratoryjnych i lekarzy zainteresowanych zagadnieniami z kręgu zaburzeń erytropoezy.

Wykładowca:

Tomasz Górski – mgr analityki medycznej, diagnosta laboratoryjny, nauczyciel akademicki, pracownik Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (Klinika Pediatrii, Onkologii i Hematologii), pasjonat cytomorfologii i cytometrii przepływowej, na co dzień zajmujący się diagnostyką hematologiczną zarówno pacjentów pediatrycznych, jak i osób dorosłych.

Wszystkie wykłady są w formie prezentacji z narracją wykładowcy. 

W programie:

  1. Wstęp do diagnostyki niedokrwistości
  2. Metabolizm witaminy B12
  3. Niedokrwistości z niedoboru witaminy B12 - rozważania o diagnostyce
  4. Niedokrwistości z niedoboru witaminy B12 - kilka slów o przyczynach
  5. Metabolizm folianow i jego zaburzenia
  6. Makrocytoza niezwiązana z niedoborami

Uczestnik szkolenia otrzymuje dostęp do:

-wykładów w formie prezentacji z narracją wykładowcy,

-slajdów prezentacji

-materiałów szkoleniowych w formie pdf.

Dostęp do testu:

Uczestnik może przystąpić do testu przez cały czas uzyskanego dostępu od szkolenia. Odpowiadać na dane pytanie można tylko raz. Test można rozwiązywać w dowolnym momencie szkolenia i jest on zapisywany na ostatnim pytaniu, na które uczestnik udzielił odpowiedzi. W przypadku niezaliczenia testu, jego reset następuje po zgłoszeniu takiej prośby na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Użytkownik może wykupić dostęp do szkolenia na 60 lub 90 dni. 

  • Czas dostępu 60 dni - cena brutto 246,00 PLN (cena netto 200 PLN)
  • Czas dostępu 90 dni - cena brutto 290,00 PLN (cena netto 235,77 PLN)

 *Cena netto obowiązuje dla instytucji zwolnionych z podatku VAT (szpitale, przychodnie itp.)

ABY ODBYĆ SZKOLENIE NALEŻY:

1. Wypełnić formularz w zakładce zapisy

2. Zalogować się na stronie    https://medicalupdate.pl (w przypadku nowych użytkowników należy utworzyć nowe konto)

3.Po zalogowaniu na stronie   https://medicalupdate.pl w zakładce Twoje Szkolenia wybieramy Otwórz szkolenie "Niedokrwistości makrocytarne" a następnie wybieramy ten sam czas dostępu co w punkcie 1 i klikamy WYBIERZ.  następnie przycisk DALEJ, a na końcu UZYSKAJ DOSTĘP

Po weryfikacji płatności otrzymacie Państwo maila z informacją o przyznaniu dostępu do szkolenia. Prosimy o sprawdzanie skrzynki SPAM, gdyż tam też mogą trafiać te wiadomości.

PUNKTY EDUKACYJNE:
Szkolenie będzie kończyło się testem i jest to szkolenie, za który diagności laboratoryjni otrzymują 15 PUNKTÓW edukacyjnych. Są to punkty, których według rozporządzenia, jako diagności musimy zebrać minimum 100 w ciągu 5 lat. 

Według Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2023 r.osoby uprawnione do wykonywania czynności medycyny laboratoryjnej (bez PWZDL) w laboratorium (Dz.U. 2023 poz. 675) otrzymują za to szkolenie 15 punktów edukacyjnych

ZWOLNIENIE Z VAT

W przypadku osób, których udział w szkoleniu opłacany jest ze środków publicznych, konieczne jest wypełnienie oraz odesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oświadczenia, które można pobrać -> klikając tutaj <-

Wniosek o sfinansowanie szkolenia przez pracodawcę: pdf icon wniosek.pdf

 Jednostka szkoląca: Warszawski Uniwersytet Medyczny